Невський квартал міста Славутича... В цьому затишному куточку розмістився будинок - сад "Калинка" На перший погляд звичайна будівля, яка істотно не відрізняється від інших дитячих установ міста, але..заглянувши в середину приміщення, можна відразу помітити незвичайність інтер'єру та відчути бурхливе, наповнене своєрідним змістом життя.

   Вже багато років "Калинка" зустрічає і проводжає своїх тимчасових жителів. За ці роки відбулося багато змін, але незмінним залишилося згуртованість і неповторність колективу, його бажання жити по-новому, неординарно, орієнтуватись на особистість дитини. Для "Калинки" не стало пустим гасло "Дитина - перш за все"

 

 13 травня 1988 року цей садочок першим в місті Славутич гостинно відчинив двері і наповнився сміхом малюків . Проектування та  спорудження його було доручено будівельникам з російського міста Калінін. тому, не вагаючись адміністрація міста дала  дошкільному закладу назву "Калинка". Будівля дошкільного закладу була розрахована на 12 груп, де могли виховуватися 280  малюків з 1 до 7 років.

    Перша завідуюча першого дошкільного закладу міста Кобяк Рима Єфимівна зібрала колектив, налаштувала на роботу, дала цінні поради. В 1989 році очолила колектив "Калинки" Хорошева Людмила Миколаївна. Продовжуючи розпочату роботу, вона постійно надихала колектив на творчий пошук.

    В 1993 році очолила колектив - Яхонтова Галина Володимирівна. В дошкільному закладі був створений методичний центр, відкрився кабінет зображувальної діяльності, кабінет українського мовлення.

   

 1 червня 2001р. завідуючою ДНЗ № 1 стала Суріна Наталя Кузьмівна. Беручи до уваги сучасні вимоги виховання та навчання  підростаючого покоління, Суріна Н.К. спрямувала роботу колективу "Калинки" на створення в дошкільному закладі центру    інноваційних теорій. в основу яких лягла сонячно гуманістична спадщина В.О.Сухомлинського, яка пронизана палкою вірою і  любов'ю у могутню силу вихованця, починаючи із дитинства, осмислюючи із позиції її інтересів і повертаючись знову таки до  дитини.

На сьогоднішній день ДНЗ № 1 "Калинка" налічує 9 вікових груп: 2 ясельні, де виховуються малюки від 1 до 3 років, 3 групи дошкільного віку - діти від 3-х до 6-ти років та чотири перших класи.

  Створення атмосфери добра і радості - головна турбота всього педагогічного колективу, що забезпечується переходом до особистісно-орієнтованої моделі спілкування з дітьми.

Історія в фото

Все, що нам дороге!