30 Вересня, в рамках Всеукраїнського дня бібліотек вихованці нашого закладу відвідали бібліотечно інформаціний центр. Дуже цікавою була екскурсія працівників бібліотеки. Діти поринули в світ книг, почули цікаві історії з життя книжок. 
Також діти мали можливість ознайомитись з фотовиставкою видатного художника, філософа та письменника;
людини-легенди Н.К.Реріха. Він є яскравим представником російського символізму та модерну.
З фотоматеріалами з екскурсії можна ознайомитися у розділі
"Фотоальбоми"

 

В жовтні місяці з дня нагоди Міжнародного дня людей похилого віку відбулася цікава зустріч вихованців групи № 9 (1-й клас) з ветераном праці М. О. Кульбабчук.

   Маргарита Олександрівна розповіла про незабутні роки роботи своєї праці:

   - м. Зеленодольська Дніпропетровської області з 1968 - 1980 роки (вихователь в дошкільному закладі)

   - м. Прип'ять радіозавод " Юпітер" з 1980 - 1986 роки

   - Чорнобильська АЕС 1991 - 2006 роки ( бухгалтер)

    Діти з захопленням слухали  її розповідь, поділилися  мріями про майбутні професії. Також обговорили    проблеми сьогодення: дружба, шкідливі звички.

16,18,21 жовтня пройшов семінар-практикум за темою "Виховання морально-етичних якостей у дітей дошкільного віку". Керівник семінару Ложкіна Т.І.  Семінар висвітив завдання і зміст морального виховання, формування почуттів, переконань, вироблення вмінь та навичок моральної поведінки.
 
 
 
28 жовтня вихованці старшої групи, разом з вихователем Федоровою Світланою Григорівною відвідали пам'ятник Героям визволення Дніпра . Послухали змістовну розповідь тих лихих часів
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

В листопаді була проведена консультація "Українська пісня - це бездонна душа українського народу" , музикантом О.М.Рахманіною
 
 
 
 
В листопаді була проведена педагогічна рада № 2 за темою «Впровадження спадщини В.О. Сухомлинського  в морально-етичному вихованні на заняттях з розвитку мовлення з дітьми дошкільного віку», з планом педради ознайомитися
Матеріали педагогічної ради:
Інформаційний дайжест: «Розвиток морально-етичних здібностей дошкільнят за творами В.О. Сухомлинського», підготувала вихователь-методист Топчій О.І.
 
Огляд - конкурс фонотек «Українська пісня – джерело духовності»
 
 
 
 
 
 

З майстер-класами «Заучування віршів українського фольклору які формують морально-етичні якості» можна ознайоитися на сторінках "Калинкового вернісажу"
 
 
 
 
 

Створення моделей за змістом творів В.О. Сухомлинського читати на сторінках "Калинкового вернісажу"
 
 
 
 
 
 

В листопаді було проведено тематичне вивчення  «Народознавство засобами музейної педагогіки на заняттях з розвитку мовлення».. На заняттях була охоплена звукова культура мовлення з використанням етнопедагогіки та засобів музейної педагогіки.            
                                                                                                                       
 
 
 
 

 Консультація "Громадянське виховання в дошкільних навчально-виховних закладах"

підготувала вихователь - методист Топчій О.І.

 

 

 

        22 січня до Дня Соборності України організована виставка дитячих малюнків "Ми - маленькі патріоти України"

 

 

 


19 лютого в садочку відбулася розвага музичного керівника О.М.Рахманіной "Стрітення". Діти ознайомилися з народним святом зустрічі Весни, з прикметами цього свята, пограли з героями Весна і Зима та отримали позитивний заряд енергії та бадьорості.