Головна » 2017 » Жовтень » 20 » Збереження тепла за європейськими стандартами
11:07
Збереження тепла за європейськими стандартами


В дошкільному навчальному закладі встановлені припливно-витяжні установки з утилізацією тепла (рекуператори). Це дає можливість заощаджувати в приміщеннях закладу теплову енергію, та створювати більш комфортні умови для дітей. Для працівників закладу проведено інструктаж по використанню рекуператорів фірмою «УКРТРАНСБУД».  

          

 Будова і принцип роботи МІКРА 150 Е
       Тепле забруднене повітря з приміщення надходить у пристрій, де він очищується за допомогою витяжного фільтра, далі повітря проходить через рекуператора і за допомогою витяжного вентилятора через повітропроводи виводиться на вулицю.
    Чисте холодне повітря з вулиці через повітропроводи надходить до установки, де воно очищується за допомогою припливного фільтра. Потім повітря проходить через рекуператор і за допомогою припливного вентилятора повітря подається у приміщення.
    У рекуператорі відбувається обмін тепловою енергією теплого забрудненого повітря, що надходить з кімнати, з чистим холодним повітрям, що поступає з вулиці, при цьому потоки повітря повністю розділені.
       Рекуперація тепла забезпечує зменшення витрати теплової енергії, що призводить до зменшення витрат на обігрів приміщень в холодну пору року. Установка обладнана позисторним нагрівачем потужністю 350 В з захистом від перегріву для догріву припливного повітря в установці.

Переглядів: 66 | Додав: Калинка | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]