Головна » 2017 » Вересень » 27 » З Всеукраїнським Днем дошкільлля!
09:07
З Всеукраїнським Днем дошкільлля!
В Україні сьогодні Всеукраїнський день дошкілля. Відзначати цього дня працівників галузі дошкільної освіти було запропоновано ще у 2011 році резолюцією І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти і науки.

Наразі в Україні забезпечення різнобічного розвитку дітей дошкільного віку відповідно до їх індивідуальних особливостей, культурних потреб спільно із батьками здійснюють близько 15 тисяч дошкільних навчальних закладів різних типів і форм власності. А у системі дошкільної освіти працює майже 310 тис. працівників, з них понад 130 тис. педагогів. Дошкільна освіта є однією з найважливіших сфер реалізації прав людини, забезпечення рівних можливостей в отриманні якісної освіти. Адже, основа майбутньої особистості закладається у ранньому віці. Знання та уміння, набуті в дитинстві – це коріння, і чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті.

Шановні працівники дошкільної освіти!
Вітаємо Вас з професійним свяом.

Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.

Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

Переглядів: 74 | Додав: Калинка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]