Головна » 2017 » Серпень » 23 » В Україні відбудеться перший арт-фестиваль, присвячений Чорнобилю
14:51
В Україні відбудеться перший арт-фестиваль, присвячений Чорнобилю

З 30 серпня по 1 вересня у місті Славутичі (Київська область, Україна) відбудеться з фестиваль CHERNOBYLING.

Сумна історія Чорнобиля відома всьому світу. 26 квітня 1986 року аварія, що сталася на Чорнобильській атомній електростанції, назавжди змінила життя сотень тисяч людей. У лічені дні Чорнобиль і Прип'ять перетворилися в міста-примари, а 30-кілометрова Зона відчуження стала своєрідним символом страшної помилки і слугує постійним нагадуванням про найбільшу техногенну аварію в історії людства.

CHERNOBYLING - перший радіоактивний фестиваль в Україні, що відбудеться 30.08. - 1.09. у місті Славутичі (Київська область, Україна). Його основна мета - об'єднати людей, небайдужих до історії Зони відчуження. За допомогою музики, мистецтва і незвичайних активностей фестиваль покликаний розповісти про страшну катастрофу, показавши її з іншого боку.

Трьома основними напрямками фестивалю стануть:

  • Геокешінг - туристична гра із застосуванням супутникових навігаційних систем;
  • Урбекс - індустріальний туризм, відвідання, дослідження і вивчення покинутих будівель і міст
  • Мистецтво - фото, арт, музика.

За 3 дня CHERNOBYLING його відвідувачі зможуть прослухати унікальні лекції людей, які мали безпосереднє відношення до сумнозвісної аварії ЧАЕС, познайомляться з творчістю художників та арт-діячів з різних країн світу, побачать найцікавіші кінострічки, присвячені Зоні, почують концерти українських та зарубіжних рок-груп, а також зможуть відправитися на унікальну екскурсію найцікавішими місцями Зони відчуження і зокрема міста Прип'ять. Передбачена дитяча програма – активні ігри та розваги у Славутичі для найменших учасників фестивалю.

CHERNOBYLING унікальний тим, що прагне об'єднати іноземців і українців у дослідженні теми Чорнобиля і його історії. Організатори - Асоціація туроператорів в Чорнобилі, місто Славутич та Національний музей Чорнобиля в Києві - запросили відомих зарубіжних вуличних художників (наприклад, NeSpoon, Poland), фотографів (наприклад, Тьєррі Ванхуйссе, Бельгія), геокешерів (наприклад, Маріан Хекско, Чехія), дослідників урбаністичних і індустріальних об'єктів (наприклад, Влад Вознюк, Україна). Крім українських гуртів «НАСТ», «…ТА ІНШІ», «YOKO-ГАММА», у фестивалі візьмуть участь популярні гурти зі Словаччини (SIGNATURE), Чехія (MÁÁGA A ŽĎORP) і Польща (CINAMON).

Всі кошти від фестивалю будуть передані на допомогу жителям Чорнобильської Зони, які, незважаючи на усі заборони, повернулися до своїх домівок. Офіціний веб-сайт фестивалю https://chernobyling.com/

За додатковою інформацією щодо заходу, будь ласка, звертайтеся до локального координатора фестивалю Арини Старовойтової, 045-79-2-10-90, 050-900-94-74. З питань акредитації звертатайся до відділу інформації та зв’язків з громадськістю Славутицької міської ради 045-79-2-96-86, 045-79-3-00-11*153.
Дитяча програма фестивалю

Переглядів: 56 | Додав: Калинка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]