Головна » 2017 » Жовтень » 20 » Пілотний проект з термомодернізації завершено
10:03
Пілотний проект з термомодернізації завершено
12 жовтня 2017 року фахівці команди підтримки Програми ЄС «Демонстраційні проекти Угоди мерів» (CoM-DeP) Максим Верещак та Дмитро Іваненко, на чолі з лідером команди підтримки Яном Ваандерсом, провели фінальний моніторинг виконаних робіт з термомодернізації дошкільного навчального закладу №1 «Калинка», що виконувались Корпорацією «Укртрансбуд» в рамках грантового проекту Європейської Комісії.
Після проведення ретельної перевірки об’ємів та якості робіт з термомодернізації навчального закладу, Ян Ваандерс зазначив, що Славутицький Дитячий садочок «Калинка» є одним з перших завершених об’єктів термомодернізації в Україні по програмі Європейського Союзу «Демонстраційні проекти Угоди мерів». Лідер команди підтримки Програми ЄС також відзначив, що якість робіт, виконаних Корпорацією «Укртрансбуд», відповідає в цілому європейським стандартам та вимогам грантового проекту Європейської Комісії.
Мер Славутича Юрій Фомічев щиро подякував Європейській Комісії, фахівцям команди підтримки Програми ЄС «Демонстраційні проекти Угоди мерів» та керівництву Корпорації «Укртрансбуд» за проведену роботу, результатом якої є сучасний комунальний навчальний заклад, термомодернізований за європейськими стандартами.
Завідувач дошкільного навчального закладу №1 «Калинка» Суріна Наталя Кузьмівна передала від всього колективу закладу та батьків дітей велику подяку всім, хто приймав участь в перетворенні навчального закладу в перлину енергоефективності.
Сьогодні дошкільний навчальний заклад №1 «Калинка» є не тільки демонстраційним прикладом якісної термомодернізації, а й одним із стартових майданчиків на шляху до енергетичної незалежності України.

                        

                       
Переглядів: 100 | Додав: Калинка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]