Головна » 2018 » Червень » 1 » Нові знання - нові ідеї
09:49
Нові знання - нові ідеї

  

30 травня педагоги закладу взяли участь у (не) конференції mini-EdCamp SLAVUTYCH "Нова українська школа: запалюємо вогник у скептиків". (Не) конференція для шкільних педагогів у форматі EdCamp - одна з модерних форм організації розвитку професійної майстерності вчителів, засіб поширення передових педагогічних ідей. Міні-EdCamp Slavutych - це сучасна інноваційна конференція у дискусійному форматі. Тема (не) конференції "Нова українська школа: запалюємо вогник у скептиків"

Учасникасть у локаціях: Н. Чуприна "Звичка мислити, відчувати, творити як базова звичка життя успішного педагога", З. Зінов'єва "Методи фасилітації в освіті. Співпраця батьківства та педагогів",  А Хоменко "Грай, навчайся, розвивайся", Г. Войтович "Змівна рольових настановлень сучасного педагога як умова підвищення рівня якості сучасної освіти", О. Коваль "Протидія мові ненависті",  С. Шульга  "Змішане навчання - ротація за лаблраторією", дали поштовх до нових ідей. 
Дікуємо організаторам і всім учсникам за відкритий обмін педагогічним досвідом і співпрацю за принципом  "Give - Get" ("Дай, якщо можеш - Візьми, якщо хочеш"), можливість стати агентами змін отримавши нові інструменти розбудови сучвсної освіти. 


                    

Переглядів: 33 | Додав: Калинка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]