Головна » 2018 » Квітень » 26 » Міська акція «Екологічна стежина»
15:12
Міська акція «Екологічна стежина»

Колектив  дошкільного навчального закладу № 1 «Калинка» долучився до міської акції «Екологічна стежина», що проводиться на виконання плану роботи управління освіти і науки на 2017/2018 навчальний рік, заходів Програми формування енергетичної та кліматичної свідомості славутичан на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням сесії Славутицької міської ради № 50-4-VIІ від 11.12.2015 року.

У дошкільному навчальному закладі № 1 «Калинка» велику увагу педагоги приділяють активному спілкуванню з природою, що народжує і зміцнює у дітей безцінну якість, властиву людській особистості,- доброту. Одним з таких природних центрів став «Калиновий майданчик» на території закладу.

Навесні милують око «маргаритове сердечко» і «тюльпановий місяць», потім зацвітають айстри, мальви, чорнобривці, хризантеми. Розростаються кущі калини. До чого ж приваблива калина в пору цвітіння, а які корисні її ягоди... Не дарма народ здавна бачить у цій рослині символ України.

Природа є важливим засобом гармонійного всебічного розвитку дитини. Василь Сухомлинський зазначав, що «природа - величезної ваги виховний фактор, що накладає свій відбиток на весь характер педагогічного процесу».

Переглядів: 50 | Додав: Калинка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]