Головна » 2017 » Вересень » 28 » 28 вересня - День народження В.О.Сухомлинського
14:38
28 вересня - День народження В.О.Сухомлинського

Василь Олександрович Сухомлинський – великий педагог, мудрий учитель. У його палкому серці жила велика доброта та любов до всього світу. Він не лише навчав, а й прищеплював кожній дитині найкращі людські якості, виховував доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків, до людей і до рідної землі.

Саме сьогодні, в час гуманізації та демократизації всіх ланок системи освіти, як ніколи, заслуговують на підвищену увагу педагогів науково-теоретичний доробок і самобутній практичний досвід В.О.Сухомлинського.

Реалізуючи його ідею щодо розвитку особистості, педагоги дошкільного навчального закладу № 1 «Калинка» визначили у своїй діяльності наступні завдання: гармонійний розвиток особистості дошкільника, виховання духовної, благородної людини. Чи можливо це в дошкільному навчальному закладі з усіма його проблемами сьогодення? Твердо переконані, що так, бо стоїмо на позиції: кожна дитина має право на турботу про неї, увагу, повагу, плекання, створення умов для її розвитку, орієнтацію на життєвий успіх, тобто на любов до неї, бо вона - людина.
Прикрасою закладу стала виставка дитячих малюнків за творами В.О. Сухомлинського 


                 

Переглядів: 77 | Додав: Калинка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]