Головна » 2018 » Вересень » 28 » 100- РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО
14:18
100- РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО
Йому судилося народитись і померти у вересні – на початку навчального року. Це справді людина з полум’яним серцем, видатний педагог сучасності. 35 років свого життя він віддав школі.
В. О. Сухомлинський – заслужений вчитель України, лауреат Державної премії імені Т. Г. Шевченка. З його ім’ям пов’язані збагачення і піднесення педагогічної науки ХХ століття.
Василь Олександрович, засновник новаторської гуманістичної педагогіки, написав понад 600 наукових педагогічних праць, серед яких – “Серце віддаю дітям”, “Сто порад учителеві”, “Як виховати справжню людину”.
Сухомлинського є повага і довіра до дитини, визнання її унікальності та права на власний вибір. Ця ідея є особливо актуальною в умовах реформування освіти.Основою концепції Всі його ідеї виражені у коротеньких художніх творах для дітей.
Видатний педагог вважав, що найнеобхіднішою умовою виховання дитини є створення умов для її самовираження та самореалізації під час виконання обов’язку. У гуманістичному вихованні важливу роль відіграє сім’я, адже лише за умови гідної співпраці освітнього заклду та сім’ї, можливий всебічний та гармонійний розвиток дитини.Всі його ідеї виражені у коротеньких художніх творах для дітей.
Вихованці дошкільного навчального закладу № 1 "Калинка" створили виставке дитячих малюнків за творами видатного педагога.
Переглядів: 26 | Додав: Калинка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]